Válaszom esetleges kérdéseidre
"Hogyan tudok bejelentkezni?"
Telefonon, emailben, online, ahogy kényelmes, de kérjük legyél türelemmel. Ha dolgozunk nem tudjuk felvenni a telefont, de vissza fogunk hívni. Igyekszünk a levelekre mihamarabb válaszolni! Online foglalásnál nem küldünk egyéb levelet, emlékeztetőt, várunk a lefoglalt időpontban.
Vasárnap és ünnepnap nem veszünk fel telefont, de nyugodtan írjál üzenetet, és az első munkanap reggelén válaszolni fogunk.
"Fájni fog a masszázs?"
A masszázs soha nem fájhat, de lehetnek érzékeny területek (pl. kialakult izomcsomók, letapadt izomzat), ahol a masszázs a "jóleső fájdalom" érzetet keltheti. Ha túl erősnek, vagy fájdalmasnak érzed a masszázst szóljál nyugodtan és változtatunk!
"Van lehetőségem a masszázs előtt/után lezuhanyozni vagy lábat mosni?"
Igen, természetesen van zuhanyozási lehetőség, de ezt érdemes előre jelezni, és emiatt korábban érkezni, hogy a zuhanyzás ne a masszázsra szánt időből menjen. Hozzál magaddal törölközőt, és papucsot. A többit biztosítjuk.
"Meztelenül vagy alsóneműben történik a masszázs?"
Minden esetben fehérneműben masszírozzuk a vendéget. Ha a probléma, ami miatt masszírozzuk, a hát aljával, csípővel van, a szorosan illeszkedő fehérnemű útban lehet,- de nem akadályozza munkát - ilyenkor minden esetben a takaráshoz használt lepedővel védjük és rögzítjük a ruhadarabot.
"Szégyenlős vagyok. Vetkőzésnél, öltözésnél jelen van a masszőr?"
A vetkőzésénél, öltözésnél a masszázs szobában teljesen egyedül vagy. Akkor megy be a masszőr, amikor már a masszázságyon fekszel és betakartad magad. A masszázs teljes időtartama alatt, a nem kezelt területeket lepedővel takarjuk.
"Hogyan helyezkedjem el az ágyon?"
A kezeléstől függően tájékoztatni fog a masszőr. Minden esetben figyelünk rá, hogy minél kevesebbet kelljen az ágyon forogni.
"Mi történik, ha masszázs közben wc-re kell mennem?"
Nem érdemes emiatt kényelmetlenül érezned magad, hanem inkább szóljál - megszakítjuk a masszázst - és nyugodtan menjél ki a mellékhelyiségbe.
"Beszélgessek a masszőrrel?"
Egyáltalán nem kötelező! Csak csukd be nyugodtan a szemed és lazítsál. Persze, ha jól esne a beszélgetés, nincs akadálya.De egész biztosan szóljál, ha:- Túl meleg vagy hideg van a helyiségben- Fájdalmat érzel- Kérdésed van a masszázzsal kapcsolatban- Elfelejtettél valamit elmondani, ami fontos lehet.
"Úgy érzem, nem elég erősen masszíroznak, de nem akarom a masszőr technikáját kifogásolni. Mit csináljak?"
Beszéljél nyíltan. De ne felejtsd el, az csak egy mítosz, hogy a masszázs csak akkor használ, ha fáj. Hiszen annyiféle masszázstípust ismerünk már, és közülük sokban semmi szerepe nincs a nagy nyomásnak vagy fájdalomnak. Sőt, a túl nagy fájdalom hatására az izmok begörcsölhetnek. Általános jó tanács: egy tízes skálán a fájdalom sose legyen nagyobb hetes erősségűnél.
"Szégyellem egy bizonyos testrészemet, és nem akarom, hogy a masszőr lássa. Mit tehetek?"
Az emberek a legkülönbözőbb okok miatt szégyenlősek. A leggyakoribbak a következők:Túlsúlyos vagyok, nagyon szőrős a testem, pattanásos a hátam, rondák a lábfejeim, hegek vannak a testemen. De ezek miatt még nem kell kerülni a masszőrt. Ha valamelyik testtájad szégyelled akkor nyugodtan szóljál, hogy azt hagyjuk ki. Azt tudnod kell, hogy egy jó masszőr ezek alapján nem ítél meg.
"Lehet, hogy nem érek oda a megbeszélt időpontra..."
Sajnos ebben az esetben a következő vendég terhére a masszázs időtartamát meghosszabbítani nem tudjuk. Ha 90 perces masszázsra jelentkeztél be, de már csak 75 perces kezelésre van idő, akkor a 90 perces kezelés ára a kifizetendő. Ilyenkor már nincs lehetőség a változtatásra.
"Nem mondtam le időben, vagy nem mentem el a megbeszélt időpontra..."
Amennyiben nem tud eljönni megbeszélt időpontra, vagy az időpontot legalább a kezelést megelőző 24 órával előbb nem módosítja, akkor a kezelést ki kell fizetni, illetve a bérleti alkalmakból is levonásra kerül.